OGŁOSZENIE KONKURSU

Szanowni Państwo,

w dniu 24 marca 2021 roku Podkarpacka Komisja Filmowa, działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, ogłasza konkurs na wspieranie produkcji filmowej pt. „Podkarpacka Kronika Filmowa”, edycja 2021.

Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2021 roku.

Łączna pula środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów filmowych wynosi 80 000 zł. Środki na realizację konkursu pochodzą z budżetu Województwa Podkarpackiego.
Celem Konkursu jest utrwalenie w postaci filmów wydarzeń, miejsc i ludzi związanych z Podkarpaciem. Konkurs służy dokumentowaniu historii, teraźniejszości i dziedzictwa kulturowego regionu.
 
Poniżej znajdą Państwo dokumenty konkursowe tj.:
Regulamin konkursu, Załącznik nr 1 do regulaminu (tj. wniosek konkursowy), specyfikację wkładu własnego oraz wskazówki jak sporządzić umowę scenariuszową, która jest dokumentem pomocniczym. Dotyczy tych podmiotów, które wnoszą do projektu wkład rzeczowy.
 
Projekty można konsultować w trakcie trwania konkursu.
Informacji w sprawie konkursu udziela Karolina Woźniak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 721 288 014.
 
Zapraszamy wszystkich filmowców zainspirowanych regionem Podkarpacia do udziału w konkursie!
 

Regulamin konkursu Podkarpacka Kronika Filmowa 2021

Załącznik nr 1. do regulaminu (wniosek)

Specyfikacja wkładu własnego

Wskazówki jak sporządzić umowę scenariuszową

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


więcej