KOMISJA KONKURSOWA OGŁASZA WYNIKI KONKURSU NA WSPARCIE FINANSOWE ROZWOJU PROJEKTU (DEVELOPMENT) FILMU FABULARNEGO O IGNACYM ŁUKASIEWICZU

W dniu 04.11.2019, w Rzeszowie, odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej konkursu na wsparcie finansowe rozwoju projektu (development) filmu fabularnego o Ignacym Łukasiewiczu. Operatorem konkursu jest Podkarpacka Komisja Filmowa, działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury. W wyniku rozstrzygniętego konkursu Wojewódzki Dom Kultury podpisze umowę na dofinansowanie developmentu.

W puli konkursu znajduje się 200 tys. zł brutto, środki pochodzą z budżetu Województwa Podkarpackiego

W skład Komisji Konkursowej wchodzą: Marta Kraus, Aleksandra Gorzelak-Nieduży, Tomasz Leyko.

W ramach naboru, wpłynęło 5 wniosków na łączną kwotę dofinansowania 1 085 968,23 złotych brutto. Do etapu oceny eksperckiej zostały zakwalifikowane wszystkie wnioski.

Komisja Konkursowa dokonała rozstrzygnięcia Konkursu, podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania dla projektu pn. NAFTA złożonego przez Dogoda Media sp. z o.o., w wysokości 162 601 złotych (netto), biorąc pod uwagę dostępne środki finansowe, oceny i rekomendacje ekspertów Rady Programowej.

W przypadku niepodpisania Umowy lub rezygnacji przez wyłonionego Wnioskodawcę, Komisja Konkursowa zwoła posiedzenie, na którym podejmie decyzję o przyznaniu lub zwrocie środków.


 

Podkarpacka Komisja Filmowa z dniem 4 lipca br. ogłasza konkurs na wsparcie finansowe rozwoju projektu (development) filmu fabularnego o Ignacym Łukasiewiczu.

W 2022 roku przypada dwusetna rocznica urodzin Ignacego Łukasiewicza – wynalazcy, przedsiębiorcy, filantropa, działacza niepodległościowego, polityka. Władze Województwa Podkarpackiego pragnę zaprosić Państwa do udziału w konkursie, który jest pierwszym krokiem do powstania filmu poświęconego genialnemu odkrywcy, życiem i pasją związanemu z historią Podkarpacia.

Konkurs skierowany jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji filmowej.

W puli konkursu znajduje się 200 tys. zł brutto.

Z laureatem konkursu zostanie podpisana umowa na dofinansowanie developmentu.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2019 r.

Szczegóły konkursu zamieszczone są w dołączonym Regulaminie oraz na stronie podkarpackiefilm.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą o konkursie, w której znajdą Państwo informacje o Ignacym Łukasiewiczu, pozycje bibliograficzne poświęcone wynalazcy, listę ekspertów, którzy zajmują się postacią oraz katalog lokacji podkarpackich, które mogą zostać wykorzystane w filmie.

Wszelkie pytania związane z Konkursem można kierować do:

Marta Kraus, tel. 721 288 004, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Gonciarz, tel. 697 402 587, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN KONKURSU 

WNIOSEK APLIKACYJNY

 

 Kliknij grafikę! Zobacz broszurę konkursową 

Zobacz broszurę konkursową

Spis treści

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


więcej