• -A
  • A
  • A+

Zapraszamy na OSTATNIE w tym roku warsztaty filmowe on-line w ramach tegorocznego programu Podkarpackiej Komisji Filmowej "CamON-line".

Tym razem na warsztat weźmiemy udźwiękowienie filmu zarówno pod względem pracy na planie jak w postprodukcji. Zajęcia poprowadzi operator dźwięku Michał Robaczewski.

Uwaga ‼ Na warsztaty obowiązują zapisy ‼
Ilość miejsc na warsztatach ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

KIEDY: 14 października, godz. 17:00 - 19:00
GDZIE: Platforma Zoom
KTO: Warsztaty skierowane są do mieszkańców i/lub osób pracujących lub uczących się w województwie podkarpackim.
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: Do 13 października drogą mailową na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

PROWADZĄCY

Michał Robaczewski - Absolwent Wydziału Reżyserii Dźwięku Akademii Muzycznej im. F. C hopina w Warszawie. Twórca lub współtwórca warstwy dźwiękowej filmów fabularnych (m.in. "Sweat", "Polot", "Kobiety mafii 2", "Reakcja łańcuchowa", "Intruz", "Księstwo", "Różyczka"), krótkometrażowych, dokumentalnych, seriali, mnóstwa spektakli teatralnych, programów TV i reklam. Dyrektor i właściciel, a zarazem jedyny pracownik firmy 7SOUNDAYS. Korzenie warmińskie. Dumny mąż i tata.

Realizatorem warsztatów jest Podkarpacka Komisja Filmowa działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

This site uses cookies, so that our service may work better.


more