• -A
  • A
  • A+

Development. To angielskie słowo oznacza najprzyjemniejszy okres w pracy nad filmem. Moment, w którym powstaje pomysł. Moment, w którym pomysł zmienia się w scenariusz. Moment, kiedy beztrosko można dzielić się pomysłami, a potem długo i żmudnie szukać na nasz przyszły film finansowania. Na naszym spotkaniu porozmawiamy o mrokach i urokach rozwijania projektu, o pitchingach, pracach literackich i poszukiwaniu pieniędzy.  

Zapraszamy na kolejne, już przedostatnie, warsztaty filmowe on-line w ramach tegorocznego programu Podkarpackiej Komisji Filmowej "CamON-line"!

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy! Ilość miejsc ograniczona

Kiedy: 3 października (sobota), godz. 11:00 - 15:00
Gdzie: platforma Zoom
Zapisy do 2 października: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Warsztaty są dedykowane osobom mieszkającym, uczącym się lub pracującym w Województwie Podkarpackim.

 

PROWADZĄCA

Joanna Malicka - Filmoznawczyni, producentka filmowa, wykładowczyni w Szkole Wajdy, Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Specjalizuje się w pitchingu, developmencie i rynku międzynarodowym.
Studiowała filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim, produkcję w Szkole Filmowej w Łodzi i w Szkole Wajdy, była słuchaczką Wschodnioeuropejskiej Fundacji Scenariuszowej oraz licznych międzynarodowych warsztatów filmowych i scenariuszowych. Jest laureatką nagrody GWFF dla młodego producenta przyznawanej przez FilmFestiwal w Cottbus.
Od 2005 roku współpracuje z festiwalem Nowe Horyzonty, od dwóch lat jest koordynatorką Polish Days (największego branżowego wydarzenia w Polsce) oraz Studia Nowe Horyzonty+. W radiu Tok.fm wspóprowadzi audycję „Po sezonie", poświęconą serialom.  

 

Realizatorem warsztatów jest Podkarpacka Komisja Filmowa działająca w strukturze Wojewódzkiego Domu Kultury.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

This site uses cookies, so that our service may work better.


more